" /> עיסוי לשחרור מסטרס ומתחים |

עיסוי לשחרור מסטרס ומתחים

אשמח להיות הטייסת שלך,לשעה שכולה שקט, שלווה והנאה!

 

הקיץ לוהט, החום מתיש, הילדים בחופשה ומתרוצצים לכם בין הרגליים,ואתם מרגישים שעוד יום אחד כזה – אתם מחזירים ציוד ועולים לשמיים.

 

אני רואה אתכם בדמיוני מתפרקים מהסטרס, אני שומעת אתכם זועקים “הצילו”,מי כמוני יודעת שאתם כמהים לעזוב הכל  – ולצאת לחופשה  –  ולו ליום אחד אפילו.

 

בחופשה הבאה שלכם אתם לא זקוקים לכרטיסי טיסה, שוברי בתי מלון, ודרכון,חייגו אלי 3432161  052 , וחופשת חייכם תמתין לכם בצידו השני של קו הטלפון.

 

כדי ליהנות מחופש אמיתי, לא חייבים לטוס לניו יורק, לונדון, ברצלונה, או פריז,חופשה אמיתית מתחילה בראש ובשעת פינוק שמוקדשת רק לכם – וסוף ל”קריז”.

 

אני מזמינה אתכם לשעה של חופשה מהמחשבות, החלטות, ומשאר טרדות החיים,שעה בה תרגישו שאתם כמו על חוף ים, מריחים את ריחו ושומעים את רחש הגלים.

 

מהרגע בו תשכבו על מיטת העיסוי, תעצמו עיניים, ותתנו את גופכם בידי האמונות,גופכם ייעטף בשמנים ריחניים, שריריכם יתרככו, וראשכם יתנתק מכל המועקות.

 

כמו בחופשה חלומית, תתמלאו ברוגע פנימי, תתמכרו למגע הקסם, למוסיקה ולאווירה,ולאחר שעת עיסוי מכף רגליכם ועד לשיער ראשכם, אתם תחוו הרגשה מופלאה ונדירה.

 

בואו אלי לשעת פינוק שמוקדשת רק לכם… תנו לעצמכם מתנה שאתם כה זקוקים לה!והשבוע במקום טיפול בן שעה, תקבלו עוד רבע שעה על חשבוני.. למה?.. אני לא מגלה.

 

חברים, החופשה החלומית שלכם מתחילה עכשיו,היום אתם אצלי – מרחפים בכיף על הבטן ועל הגב.

 

התקשרו לאנדי פנטזיה טורס בע”מ,לחופשת חייכם באי הקסום ביותר בעולם.

 

3432161 052לאיים הקרביים… הקישו  1,  לאיי פלאו… הקישו  2,לאיי כואב לי בגב…  התקשרו אלי מיד! אחת ושתיים.