" /> קרנית ידיד |

בואי קרנית, בואי, אני אטפל בך, רק בואי”, אומרת לי אנדי כבר חודשים.חבל שלא הקשבתי לה ולקחתי את עצמי כבר מזמן,זה היה מוריד ממני מאסות של כאב שהתגבר עם הזמן דרך המחלותוהמאבקים והמתחים שצברתי כמו כולנו במירוץ החיים הסבוך הזה.

נכנסים לקליניקה של אנדי וממש עוברים לאטמוספרה אחרת לגמרי.

המקום מהפנט ומפעיל את כל החושים, אבל בצורה מתונה, רגועה ועדינה.האווירה החזירה אותי למצב הטבעי שבכלל שכחתיומצב טבעי, זה נשמע הכי רוחניקי, אבל כשפגשתי בזה שוב פשוט הבנתי,פשוט מרגישים את מה שהמילים שלי קטנות מלתאר.המקום של אנדי הוא בועה מנותקת מכל התחלואה שהחיים אוגריםואני כותבת את זה לא רק כי אנדי קרובה לליבי והיא אחת הנשמות הטובות שהכרתי.אני באמת כותבת את זה כי עד שלא התמסרתי לידיים הממכרות והנדירות של אנדי ולעיסויי,לא הבנתי את הכח שלה “לגרד” מאנשים שכבות של רעלים שהגוף והנפש אוספים לתוכםומסרבים לשחרר. פשוט לא יאומן כמה עוצמות בכל הרבדים יש באישה הזו,אני כל פעם מתפעלת ממנה מחדש.מי שמכיר את אנדי רואה אישה רזונת ושברירית, אבל אנשים… יש לה כוחות על!

קרנית ידיד

חלפו כמה ימים ועדיין קשה לי לעבד את החוויה למילים.אנדי בונה את הטיפול בין רכות, לעוצמה ולרכות שוב. בקלות מתמסריםואם היה ניתן לראות את הרסיסים הנגועים האלו שנזרקו ממני תוך כדי הטיפול,היה אפשר להבין את מה שאני עדיין מתקשה להסביר.לא תיארתי לעצמי שבכלל עיסויי יכול להשפיע בכל כך הרבה רבדים.מטיפולים אלטרנטיביים ועיסויים קודמים אצל אנשים אחרים במשך שניםזה היה תמיד נראה לי מכני או אולי פינוק פרופר,לוחצים פה ושם לפי איזו סריה קבועה מראש וזהו.אבל אנדי פשוט קשובה למה שהיא עושה, היא ניגשת למכלול,לוחצת על הכואב שירפה קצת, ומעודדת את הנקודות החלשות והעייפות להתחזק…קשה לי לתאר את כל החוויה ולחשוף כי זה ממש לעבור תהליך אישי ורגיש עד מאוד.אולי הדג שם מתחת למיטת הטיפולים, זה שבתמונה, יוכל לספר :))הוא גמע את הדמעות שלי, את החיוכים, את הכאב,את זה שנשמתי סופסוף ונקי את מה שהגוף שחרר אחרי שצבר לתוכו תרופות,רעלים ומתח.ממליצה בחום ובאחריות על אנדי,היא השאירה מאחור את כל הטיפולים, הרופאים המומחים שליובטח שאת רעל הנרקוטיקה שסיממה אותי אבל לא גרמה לכאבים להרפות ולהעלם.אנדי, אחת לשבוע קובעות, כן ? :))אוהבת. זכיתי. תודה. קרנית ידיד!”