" /> מסע אל האור דרך העור |

עיסוי דרך המלך - מסע אל האור דרך העור

מסע אל האור… דרך העור..

 

מתי לאחרונה עצרתם והתבוננתם פנימה?…כשאנו שוכחים לעצור…הגוף עוצר אותנו…ויש לו דרכים משלו…

 

עמוק בתוככם בפנים, טמון לו יהלום.טהור, אמיתי, מקורי וזוהר מעצם מהותו.אתם יודעים שהוא שם… הוא מנצנץ בתוככם מיום היוולדכם,אבל לפעמים אורו גווע, זוהרו מתעמעם ודועך ואתם מתגעגעים…

 

אתם רוצים להרגיש קרובים באמת לעצמכם, ליקיריכם, לחיים עצמם.שלא יעברו ליד, שיזרמו בכם ותרגישו מלאים בחיות, בשמחה ובאהבה.אך לפעמים הדרך נשכחת, ועלינו לנסות להדליק שוב את האור כדי להיזכר!

 

דמו את גופכם לבית חשוך – והדליקו בו אור

 

 

הגוף הוא מרחב המשקף ומבטא את כל הרמות של הקיום.מחבר בין ארץ ושמים, חומר ורוח… טמונה בו תבונה עמוקה,והוא מכיל את כל התחושות, המחשבות, הרגשות והחוויות שלנו.

 

במהלך חיינו נוצרים בגופינו חסימות אנרגטיות,שמונעות מאיתנו ליהנות מזיוום ויפעתם של החיים.שיתוף הגוף בעבודה הפנימית הוא חיוני ועוצמתי ביותר.

 

להתחבר ולהקשיב לגופינו, זה אומר להתחבר פנימה אל עצמינו,העבודה דרך הגוף והתודעה מאפשרת שחרור דפוסים ישנים וכובלים,וכמו פותחת צוהר דרכו נכנסת קרן אור אנרגטית שתמלא אתכם בחיים חדשים,חיים מלאים בהם תרגישו טוב עם עצמכם, בריאים, שמחים ומלאי חיות ועוצמה.

 

חשוב מאד!!!לעצור ולהתבונן פנימה… לתוך האמת הפנימית…התשובות שם חברים… רק צריך להקשיב..קוראים לזה “דרך המלך”… מ — מוח ל —  לב כ — כבד

  

אז בואו נעצור… נקשיב להם…ודרך העיסוי נסלול לנו את “דרך המלך”.

 

אני מזמינה אתכם לגלות את עצמכם מחדש.אהיה שם בשבילכם ככוהנת תומכת בבית המקדש,תעטפו בצלילי טבע, נרות מרצדים, קטורת ושמנים ריחניים,ותחוו עיסוי כיף רפואי מאצבעות רגליכם ועד למעלה הפנים.