" /> עיסוי לניקוי רעלים |

BeFunky_BeFunky_BeFunky_20130113_204533.jpg

הגוף שלנו לא יודע שזה 2014, הוא חושב שאנחנו עדיין חיים מיליון שנה לפני הספירה ,כאשר אכלו מהטבע והייו בכושר טבעי, לא נשמו רעלים,ישבו מול מחשבים ואכלו בייגל נאש וגלידה.

 

הפוסט הזה רווי מחמאות, שבחים, ונהרות של אמפטיה וסימפטיה,למקצוע השנוי במחלוקת של האינסטלאטור – ולבעיות האינסטלציה.

 

אתם בטח כבר מחייכים וחושבים שאחד הברגים בראשי השתחרר,אבל אם תמשיכו לקרוא עוד כמה שורות, אתם תמהרו אלי להתקשר!

 

לידיעתכם, הגוף שלנו מרושת בלא פחות מ 160,000 ק”מ של צינורות,וכמו בחייו של כל צינור, עם הגיל והוותק הוא מתבלה קצת וסובל מסתימות.

 

אתם קולטים?… 160,000 ק”מ של צינורות מפותלים שעובדים ללא הפסקה,שחשופים מבוקר עד לילה, לעשן, אבק, רעלי המזון, ולכל תחלואי זיהום הסביבה.

 

חברים, אולי אתם לא יודעים, אבל תהליך ההזדקנות של גופינו מתחיל כבר בגיל 35,ואז הגוף מאבד מכושרו לסלק לבד את הרעלים, אין מה לעשות זה המצב וזה מה שיש.

 

מחקרים מבוססים מוכיחים, שגם אם תעסקו בספורט כל יום ותשמרו על תזונה נכונה,הצינורות לא יתנקו מהרעלים, ובגופכם יתחיל תהליך מסוכן שעלול להשבית את המכונה.

 

אבל אל תיבהלו ואל תרכינו ראש, כי כמו שאתם מכניסים את הרכב לטיפול מונע בגארג’,גם לבעיית סתימת הצינורות בגופינו יש פתרון, באמצעות ה –  .PLUMBING  MASSAGE

 

עיסוי אינסטלאטורי לזירוז תהליך חילוף החומרים ופינוי הרעלים שהצטברו בדפנות הצינורות,זיהוי החסימות, השרירים התפוסים והמתוחים בגופכם, וטיפול יסודי בכל הצ’אקרות הסגורות.

 

עיסוי מקצועי שבעקבותיו תרגישו איך הדם שוב זורם בעורקיכם, הצ’אקרות נפתחות והמתח נעלם,שעה ורבע של הנאה ובריאות לגוף, שאחריהם תרחפו מכאן עם אנרגיות חדשות לכבוש את העולם.

 

אז עכשיו חברים וחברות, לאחר שקראתם והפנמתם כל מילת בריאות בזה הפוסט,מהרו, התקשרו אלי והזמינו תור, עוד לפני שאתם לוגמים מהקפה או נוגסים בטוסט.

 

אנדי 3432161 – 052